Vana trauma ja nüüd valu. 12.05.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Lõin vasaku varbad eelmise aasta novembris ära. Olen neid ennegi löönud, ega pidanud vajalikuks kiirabisse minna.
Kõik neli väikest varvast läksid siniseks ja väike varvas paiste. See kestis väga kaua. Vahepeal kadus sinetus ära, siis jälle ilmus. Jaanuarist siiani teeb labajalg valu, rääkisin ka arstile kuid kuna mul olid tõsised selja probleemid, mis lõppesid teie soovituse järgi operatsiooniga Mustamäel ja nüüd närvikahjustused ikkagi ja seda Pärnu emo pärast 😔, siis aprillis põlve operatsioonile minnes rääkisin uuesti sellest valust, arvati ikka, et närvi kahjustusest.
Nüüd perearstilt sain ikkagi röntkeni saatekirja ja vastus järgmine...
V proks lüli häiritud, vana trauma järgne.
Mida sellega ette võtta, sest teeb valu, vahepeal kui liigun väljas jalanõudega, siis pärast jälle paistes natuke. Kas saan midagi ise ära teha, või ikkagi ortopeedi juurde minna?
Tänan Teid taas aitamast ♥️

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleb minna ortopeedi vastuvõtule. Ei ole närvivigastus.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika