käsi muutus kaalutuks 01.05.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kaks korda on juhtunud,et parem käsi muutub järsku väga kergeks ja koordinatsioon kaob lühikeseks ajaks, ei suuda sõrmega õiget punkti tabada.
Töötan päev läbi arvutiga

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui probleem püsib pikemalt tuleb minna uuringutele EMOsse. Võimalikud on ka lühiajalised ajuverevarustuse häired. Tuleks perearsti kaudu teha EKG, kontrollida veresuhkrut, kolesterooli, vererõhku, siis neuroloogi konsultatsioon.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika