Miks labajalg püsti tõustes läheb punaseks 20.03.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

4 nädalat tagasi oli vaagnaluu hulgi murd.Tehti operatsioon,mille käigus paigaldati implantaadid murru stabiliseerimiseks.Mõned päevad tagasi ilmnes et vasak labajalg läheb punaseks kui püsti tõusen.Kui pikali olen siis punetus kaob.Vasaku poolel oli ka operatsioon.Millest see punetus tingitud võib olla?Palaviku ei ole

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on labajala verevarustus häiritud. Nõu tuleks pidada vasoloogiga.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika