jalakannad 03.11.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mõlema jala kannad on valusad, seda eriti püsti tõustes . Hommikul voodist tõustes on ikka nii valusad, et hädaga toetun. Kui aga juba liikuma saan, läheb paremaks ja pidevalt seistes ja käies ei olegi hullu. Vahel rahulikult istudes on tunne nagu läheks mingi närv hüppeliigese läheduses nõrgaks.Kontsaga kingaga on parem kui paljajalu. Nii on olnud juba paar aastat, alguse sai siiski ühest jalast mõne aja pärast siis ka teine samamoodi Palun nõu, millega tegu võib olla.N-45

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla tallakõõluse põletikuseisundiga. Tuleb pöörduda ortopeedi poole.

Dr. Ain Pajos