Äge valu kaelas ja vasakus käes 05.01.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere

Tehti röntgen lülisambast. Palun selgitage, mida tähendavad need analüüsi tulemused, kuna soovin teist arvamust:

Kirjeldus: Lülisamba C osa 2s suunas
Lordoos asendunud küfoosiga, küfoosi tipp C5 kõrgusel. C5/6 C5 lülikeha mõõdukalt madaldunud. Fassettliigestes vähesed artrootilised muutused.
C7 parempoolne ristijätke massiivsem.

Järeldus: Spondyloarthrosis et osteochondrosis cervicalis

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kirjeldus on poolik, võib arvata et midagi on lahti 5 ja 6 kaelalülidevahelise diskiga. Valu kaelas, abaluu taga, õlas ja käes viitab samuti kaelalülidevahelises diski nihkumisele.Parima vastuse ja ravi annab visiit neuroloogi juurde.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika