Viimane kaelalüli 19.12.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Paluks abi! U 5 päeva tagasi algas “põletav” valu viimase kaelalüli ja esimese rinnakulüli kokkusaamise koha ümber. . Iga päevaga läheb valu suuremaks. Ka katsudes on valulik. On see ohtlik, või ah võta valuvaigistit. P.s. mul on radikuliidid kaelas ja keskel ja alaseljas 🤓

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui traumat ei ole olnud, soovitan massaazi, seejärel pipraplaastrit valutavale kohale ja kaelale. Võiks mõni päev võtta nt. ibumetini 1 tab x2.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika