rappumisel pea valutab 05.10.14 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere, olen mitmeid aastaid rahulikult tervisesporti teinud ja viimased korrad metsas rattaga aukudest läbi sõites (raputab) käib peas valu läbi. millest võib see olla?
Vahepeal oli väike kõrvavalu ja muud ei midagi. Ca 20a tagasi olen olnud peapõrutusega haiglas. hiljem probleeme pole olnud. kas 20a tagused põrutused võivad tunda anda?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Põhjuseks võib olla nt. I kaelalüli juurest lähtuvate kuklanärvi(de) ärritus seoses lihaspinge, hiljutise kaelatrauma või muude põhjustega. Soovitan kaela ülaosa massaazi. Kui probleem püsib, tuleks minna neuroloogi läbivaatusele.

tel 6 748 591
Dr. Ain Pajos