meniere sündroom 12.05.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Palun abi ja leevendust !
Ühel päeval läks maa ja taevas kokku! ei seisa püsti ja ka lamada on kole, sest kõik ringleb,mõne aja pärast oksendan, värisen ja higistan koledasti, nii umbes 5-6 tundi ja siis tekib uni ja n.ö. pohmell, kõik see võtab aega heal juhul 2 päeva, siis võin jälle tööd teha.tasakaaluhäiret on pidevalt, suur atakk kuus korra, vahel 2.Tuleb äkki, õnneks praegu on olnud tööl ja kodus.Jube kui see juhtub tänaval. Võtan hommikuti betaserki, tihti rahustit, sest kehvale enestundele on ka hirm ligi hiilimas. Kas on olemas mingigi ravikuur mida oskaks paluda, sest siiani olen üksik köieltantsija.Meneiere sündroom on pandud mul kirja küsimärgiga kõrvaarsti poolt. Kas aitaks nõelravi?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kas on ka kuulmishäire ühe kõrvaga? Kui kuulmine on OK, siis Meniere`i tõbe ei ole ja tuleks selgitada põhjus. Alles siis on võimalik tõhus ravi.

Dr. Ain Pajos