Rinnalu keskel surub 06.11.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
Pool aastat vaevab kummaline enesetunne, algas südamepuperduse, kõrva kohin,pearinglus - mis möödus paari päevaga, aga enesetunne ikka kehva, igapäev on tunda rinnaku keskel suruvat/ängistavat tunnet, kõrvades kohiseb aegajalt,igasugune hirm midagi teha või kuskil üksi käia.
perearstil EKG, vereproovid ja koormustest tehtud-midagi halba ei leidnud, kuigi vaevused on igapäevased, mööduvad siis kui mõtted nö mujal ( tööl olles) aga mitte alati.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tihti on sellised seisundid seoses kroonilise ärevuse ja stressiga, eriti kui ka analüüsid ja EKG on korras. Tuleks minna neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika