Kõrvas suruv tunne ja sellele järgnev peavalu 29.04.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Millest võib tekkida paremas kõrvas olla suruv tunne ja mälu halvenemine? Uuringuid tehtud pole. Neuroloog viimasel vastuvõtul kopsis vasaraga kõik kohad läbi, torkis nõelaga näonahka ja kaela ning see oli kõik.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Põhjuseid on üsna mitu ja tavaliselt on tegu nende kombinatsiooniga. Õige lahenduse peaks leidma neuroloog. Minge kordusvastuvõtule või vahetage arsti.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika