Virvendus silmis 01.12.03 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen mures oma silmanägemise pärast, kuna aeg-aejalt tekib silme ette virvendus, mis ei lase isegi lugeda. Silmaarst diagnoosis, et nägemine on ideaalses korras, prille ma ei kanna. Kuid aeg-ajalt tekib silme ette virvendus, millest viimased 3 korda olen lahti saanud kaela-pea piirkonda masseerides, varem pikali maas lamades u. 1 tunni jooksul.
Üks neuroloog arvas, et tegemist võib olla verevarustuse häirega peas, mis võib olla tingitud lihaspingest. Kuidas teie arvamus on?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tihti algab migreenihoog virvenduse ja nägemishäirega. Sellele järgnev peavalu võib olla vähene.
Dr. Ain Pajos