Diskide vaheline ketas eemaldati 18.02.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, käisin 2 kuud ja 1 nädal tagasi operatsioonil kus siis eemaldati 4,5 diskide vaheline ketas, kõik oli tiptop kuni tänaseni kui ma mõtlesin et ma olen täiesti terve ja tegin 2 päeva trenni, 2 kg hantlitega ja nüüd ala selg valutab. Kas rikkusin nüüd kõik ära ja võib juhtuda et vajan uuesti mingit operatsiooni. (käin muidugi siiani taastusravis kuna varvaste tuimus on veel olemas) küsisin küll oma taastusravi arstilt, et mis nüüd saab ta küll vastas, et see läheb üle. Aga mul on hirm nii suur, et kas ma tõesti tegin oma lollusega endale kohutava vea ja pean uuesti opile minema.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Oht diski nihkumise kordusele vale harjutuse korral on olemas. Kui see juhtub, lööb valu jalga, siis uus MRT.
Andke seljale mõni nädal puhkust, vältiga tõstmisi.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika