Rinnalülide röntgen 11.09.19 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kas oskate kirjeldada röntgeni vastust? Kirjeldus: Film lülisamba rinnaosast 2- suunas- Sin- skoliootiline hoiak. Lülikehad tavalist kõrgust, tagumine kaar sile. Lülivahemikud ii.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kirjelduse järgi esineb rinnaosas kerge kõverus vasakule, Lülikehade ja diskide muutusi ei esine. Ilmselt ei ole seljakõverus teie vaevuste põhjuseks.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika