Närvi-lihashaigus Charcot Marie Tooth 05.02.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
Lapsel diagnoositi hiljuti närvi-lihashaigus nimega Charcot-Marie Tooth ehk CMT.
Täpsemat raskusastet alles uuritakse.
Olen märganud,et lapsel öösel magades huuled ja silmaalused koguaeg sinised.Päeval ärkvel olles normaalselt roosakas.
Tahtsingi nõu küsida,kas peaksin lapse arsti poole (neuroloogi) poole pöörduma et asja kohe uurida?
Nii palju,kui ise olen internetist vastust leidnud on asi olnud südame või vereringe häirega.
Aitäh,
Vasust oodates

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere ja aitäh pöördumast!
Soovitaksin siiski pöörduda oma perearsti poole.
Lugupidamisega
Anu Sööt