jalgade töövõime taasta peale 1,5 a tagasi tehtud samba lüli L4 vahetamist 10.08.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

kuidas ja kas on võimalik jalgade töövõmet parandada.Kuigi treenin jalgu .sõdan jalgrattaga väsivad jalad püsti seistes 0,5-1 tunniga.värske MRT uuring ei näita spinaalkanali probleeme

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kas jalgade nõrkuse põhjuseks on peaaju, seljaaju, jalanärvide kahjustus või hoopis mõni lihashaigus? Taastumisvõimalused on kõigil juhtudel erinevad. Vajalikud on neuroloogiline läbivaatus ja ilmselt ka lisauuringud.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika