Surin vasaku jala labas ja varvastes 02.02.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,

Rohkem kui pool aastat tunnen aegajalt vasaku jalalaba ja varvastes sellist surinat. Päevasel ajal liikudes ei pane tähele, aga õhtul voodis annab selgest tunda. Vahel lööb nagu ka säärde, ebamugav surina tunne.

Mis teha?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla nimmelülidevahelise diski väljavõlvuvusega. Kui esinevad ka jalavalud tuleks minna neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika