Surin 07.02.13 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
nädalapäevad tagasi hakkas paremal pool kubemepiirkonnas, jala ja kubeme vahel suunaga kubemesse, surin. Liikumise peal surin väheneb, istudes muutub tugevamaks. Mingid venitust ei ole enda arvates olnud. Töö on mul istuv. Millega võib olla tegu? Ja millest oleks abi?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoliselt ei ole tegu tõsise ohuga. Näiteks soole ja gaaside liikumine vaagnaõõnes võib kanduda kubemele. Kui probleem ei möödu, tuleks tulla vastuvõtule.
Tel 6 748 591
Dr. Ain Pajos