Parem õlavars valutab 05.12.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere

Sõitsin tõuksiga ja kukkusin parema külje ja käe peale. Ribivalu on taandunud. Parema käe õlavars ja õlg valutab edasi. Olen proovinud salvisid ja impulsse ja massaaži, aga valu ei möödu. Valu kohas valutavad õlaliigese närvipunktid ja allapoole liikuvad närvid kuni küünarnukini. Mida teha ise ja kelle poole pöörduda raviks?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui kaela ei vigastanud, siis on tõenäoliselt tegemist siiski õlaliigese kapsli ja/või kõõluste probleemiga millega tegelevad ortopeedid. Pidage algul nõu perearstiga.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika