Valutav parem küünarliiges 28.01.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Juba mõnda aega valutab mul parem küünarliiges, eriti asjade tõstmistel, ja valu tekib ka siis kui sõrmi rusikasse panen.
Miks see nii on

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on tegemist kõõlusepõletikuga küünarliigese piirkonnas, tihti seoses kroonilise ülekoormusega. Paranemine on pikk ja et see teostuks, tuleb vältida valu tegevaid liigutusi.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika