Valutavad jalatallad 02.11.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Hommikul ärgates, ja esimesi samme tehes on talla alused (ei kand) valusan nii et võtap lonkkama. Seda aga ainult um. 5 sammu Jagu. Samad sümptomid olnud um. 2 aastat.
Muidu täitsa Terve. 186cm pikk ja 93kg mingeid haigusi elu jooksul ei ole olnud.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt tegu tallalihaste kõõluse otsa põletikuga või labajala liigeste probleemiga - tallatoed? Selgitab ortopeed.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika