Jalatallad veidi tuimad 03.05.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, tehtud operatsioon ( 29.03.2023., Interlaminektoomia paremal L3/4 tasemel. Diskiprolapsi eemaldamine.). Käimisel jalatallad lähevad tuimaseks.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Jalalabade tuimus räägib närvikahjustustest. Asi võibolla seoses diskikahjustusega juba opereeritud või ka uues lülivahemikus. Parimad teadmised teie probleemist on opereerinud arstil. Esitage küsimus temale või külastage uut neuroloogi.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika