Tulitavad jalatallad,põlved ja peopesad 07.09.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Mureks on aegajalt tulitavad jalatallad, peopesad, sõrmed ja põlved ja vasak küünarnukk.Vahepeal on valus ka vasakule jalale astuda. Pikali olles tunnen mõnikord vasakul jalatallas ka torkivat valu
Diabeeti ei põe, kroonilisi haiguseid ei tohiks olla. Seljataga väga stressirohke periood. Kas stressist ja lihaspingetest või algamas mingi tõsisem haigus?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võiks kontrollida B12 vit. ja foolhappe sisaldust veres (perearst). B12 imendumishäire võib tingida vitamiini puudust ja põhjustada sarnaseid närviprobleeme.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika