Tuim jalatald 21.02.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Päev tagasi muutusid jalatallad tuimaks või selliseks veidraks. Nagu oleks paistes aga vaadates või katsudes pole midagi ainult siis on tunda kui pinge peale läheb või kui astuda. Kõndida on väga ebamugav. Mõlemal jalal päka koha peal. Hommikul polnud enam väga hull aga nüüdseks hullemaks läinud. Äkki oskaksite nõu anda millest võib olla tingitud selline olukord.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuimus jalgades võib tekkida seoses närvikahjustuse või vereringehäiretega. Kui tuimus on püsiv, tuleks teha ENMG (närvijuhtivuse) uuring millele suunab neuroloog.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika