Virvendus ja valgustundlikkus silmades. 17.10.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mehel oli mais väike ajuinsult. Peale seda on tekkinud silmades valgustundlikkus ja virvendus. On ka silma opereeritud (rohekae). Silmaarst ütleb, et see ei saa olla silmadest, neuroloog väidab, et pole ka seotud ajuinfarktiga. Keegi ei oska midagi teha. Kas olete varem puutunud kokku sellise probleemiga neuroloogiliselt?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Et öelda oma arvamus on vaja täpsemat infot. Helistage tel. 6748591

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika