Alaseljavalu, mis lööb ka põlvist aegajalt nõrgaks 23.07.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mida teha või kuhu pöörduda seljavaluga, mis ei lase enam normaalselt elada? Alaseljavalu, kohati nii hull, et lööb jalust nõrgaks ja kukun põlvili. Kas kiropraktika aitaks, nö kontide ragistamine?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Krooniline valu selles eas nõuab alati põhjuse väljaselgitamist et määrata tõhus ravi. Kui seljauuringutel valu põhjust ei leia ja reumatoloogi määratud analüüsid olid korras, tuleks minna siiski neuroloogi vastuvõtule kes vajadusel saab suunata jalanärvide ja lihaste uuringule (ENMG) mis võib anda suuna õige lahenduse leidmiseks.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika