Alaseljavalu vasakus pooles mis lööb ka mingites hetkedes kintsu. 24.03.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tervist, umbes poolteist kuud tagasi lõi äkitselt alaselga valu mis kestab siiani, üldiselt pole valu tunda aga kui vales asendis pikali olla või hommikul voodist püsti tõusta siis lööb tugev torkiv valu läbi. Püsti saan siis mingi aeg vrrl valutab aga üldjuhul kaob ära aga on päevi kus valutab terve päeva.
Trennist (jalgpallist) olen ennast kõrvale jätnud kuna jalga ette kiiremini viibates lööb alati äkiline valu.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalik on diskikahjustus nimmelülide vahel, mis põhjustab jalanärvi ärrituse. Peale valivaigistite selle vastu erilist ravi ei ole. Tuleb vältida liigutusi mis põhjustavad valu ja võimaldavad iseeneslikku paranemist.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika