Randme valu 30.11.17 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, mure selline et augusti kuus algas tugev valu vasakus randmes. Raskeid asju tõstes valus, rannet mõlemale poole pöörates valus ja enda keha raskusele toetudes lööb tugva valu randmesse ja teeb käe nõrgaks ning sõrmed hakkavad surisema ja enesetunne äheb nn nõrgaks. Pidevalt lööb valu õlga. Eelnevalt ei ole selle käega traumat olnud. Kui pöördusin valuga EMO-sse pandi randmele kips. Kips oli kaks nädalat peal+1nädal osaliselt ortoosiga ning peale seda läksid valud veel suuremaks. Küsimus oleks selles, et mis võib põhjustada sellist valu ja kuidas ravi saaks?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoliselt on siiski tegemist randmeliigese probleemiga, millega tegeleb ortopeed. Täpse vastuse saab anda vaid peale läbivaatust.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika