Vaevav valu paremal pool alaseljas 23.07.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, nimelt on vaevanud ala-selja valu juba viimased 7 kuud.
Olen terve elu teinud sporti ja üldiselt elanud tervislikku eluviisi, aga alates 2021 aasta algusest on mind vaevanud kohutav seljavalu.
Üks hommik ärkasin üles ja poole päeva pealt tuli kohutav seljavalu ja asub täpselt paremal pool puusa taga oleval ‘nukil’, mis on selgroo kõrval. (Ainuke luu mida mõlemal pool selgroo kõrval sõrmega tunda on)

Viimased 2 kuud on valu ka löönud paremasse jalga ja samuti on ka vasak käsi tuim, pole kindel kas need on omavahel seotud või mitte..

Valu läheb järjest välja kannatamatumaks ja ei oska midagi enam teha.

Kas oskaksite midagi soovitada?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Et konkreetselt midagi soovitada, peab selge olema valude põhjus. Vajalik on neuroloogiline läbivaatus ja tutvumine uuringute tulemustega.

Tel. 6748591 kl15-16

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika.