valu vasaku abaluu piirkonnas 13.05.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
u. poolteist aastat tagasi tekkisid abaluu piirkonnas valud (spetsiifilisi töid tehes nagu muruniitmine jne.) - sellised kõrvetavad nahakrambi moodi nagu nahk ei mahuks enam selga ära ning vasakut kätt ülespoole ei saa liigutada. Tasapisi aga on valude esinemine sagenenud kuni ülepäevaseks, kuid enam ei ole valu nii järsk ja suur, samas muruniitmist olen hakanud väikeste juppide kaupa tegema. Millega tegemist võiks olla ja mida ette võtma peaks?
Lugupidamisega
Marx

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla närvivaluga, aga ka lihasvalu ja südamest või kopsust lähtuva valuga. Tuleks käia perearsti vastuvõtul, kes võib asja täpsustada.

Dr. Ain Pajos