Pea valu ja näo kangus 01.03.17 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Sadamas olles sain tugevat tuult näkku ja tekkis nohu ja peavalu.Nohu sai väljaravitud ja peale seda jäi survetunne näo paremale poole ja ka silma ümbrusesse.Valutas õhtuti otsaeest ja silma ümbert.Tehti pilt ,et välistada otsmikuurke ja põskkoopapõletikku.Seda ei leitud.Võtsin 5 päeva Nalgesini-rahu oli majas mõned päevad.
Nüüd läksid ka ülalaud paiste ,nägu on turses ja nagu nahk kisub.Otsest valu pole,aga on läbipekstu tunne.pea on hell-padjale pannes valus seekoht mis patja puutub.Kukal kange ja nagu kaelasooned valusad,vahest lööb valu silmade ümbrusse.otsaette,kuklasse.Õhtuti on hullem.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Närvipõletik ei põhjusta näo ja laugude turset. Kui ka ninapool on kinni ja tuleb rohelist eritist tuleks teha verepilt ja korrata põskkoopa pilte.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika