Jalad on pinges ja väsivad ruttu, 13.07.20 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Jalgades on tuimus ja jäikus. Peale u 15 min käimist kõnniksin nagu puujalgadel, komistan. Jalgades valu ei ole. Samuti ka hommikul ärgates on jalgades jäikus. Arvasin et veenid. Käisin veeniuuringutel. Olid väikesed tursed küll, aga veenid toimisid hästi. Arst arvas et see pole tingitud veenidest.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Hommikune jäikus jalgades viitab kroonilisele liigestehaigusele, millega tegeleb reumatoloog. Jalgade tundetus ja kiire väsimine vajab aga selgitust läbi neuroloogi vastuvõtu. Põhjuseid võib olla mitu.

Dr. Ain Pajos
Tel. 6748591
Neurodiagnostika