Randmevalu 14.10.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, mure selline 2.5 nädalat tagasi hakkas valutama parema käe ranne, nüüdseks on valus ka vasak ranne. Pole kunagi kätega probleeme olnud.
Näpud ei surise, valutab randmeosa ja vahel läheb valu ka pöidlasse. Perearstil käidud, katsus kaela ütles, et on väheke pinges aga mitte midagi hullu. Kirjutas ravimit etoricoxib, algul nagu aitas, mõnipäev oli täitsa mõnus olla ja mõnipöev jällegi valus, randmeringe valus teha, kui nt telefonis trükkida väsivad käed nii ruttu ära kuni küünarnukini. Kannan ka ortoosi. Ei tea mida edasi teha, miks valu ei anna järgi? Perearst saatis ka röntgenisse, aga seal oli kõik korras. Mis uuringutele ma peaksin minema?

Tänud vastamast.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kael siin süüdi ei ole. Kui valu on olnud ka muudes liigestes, võiks alustada reumaanalüüsidest - kui ka need korras siis käekirurgi vastuvõtule.
Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika