Pearinglus ja tuksumine 18.04.20 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,

Mure selline, kuskil 3,5 nädalat tagasi helistasin perearstile murega, et tagant kuklast peavalutab ( tuksub) palavik on 37,2 ja alla ei lähe, valu lööb ka vahest meelekohtadesse ja üks silm enne seda hakkas ka virvendama.
Perearst ütles, et tegu on viirus haigusega, aga kuna on nüüd sellest väga palju aega möödas, siis paremaks ei ole väga midagi läinud.
Sümptomid on:• kuklas tuksub( kiirgab ka vahest meelekohtadesse)
• pearinglus
• käivad ka üle pea külmavärinad( sipelgad)
• 37,1 palavik
• pòsed pidevalt òhetavad
• veresooned kätepeal tugevalt väljas
Vòtsin ka tavalist peavalu rohtu, aga tuksumist ja ringlust ta ära ei vòtnud.

Tänud tagasiside eest!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Viirushaiguste puhul püsivadki järelseisundid vahel nädalaid ja kuid. Kas perearst on teinud vereanalüüsid põletikunäitajatele, kopsupildi? Kui see kõik OK, helistage, kuna kaebused väga üldised.

Tel. 6748591

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika