Teravad valuhood peas. 02.03.12 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Juba nädal aega on mul vasakul pool kuklas teravad valuhood -nagu noahoop käiks läbi. Katsudes on see koht valus.Vererõhk, mis oli enne nii 120, on praeguseks õhtuks 138 Enne seda kasutasin liigeste valu jaoks kuu aega Meloxicami tbl. Sellistele valuhoogudele ei ole aidanud Ibumetin, Paracetomol ega Aspirin. Käisin ka perearstil,aga sealt sain soovituse teha sooje jala- ja kätevanne, et ju mul ikkagi vähe nohu. Soovitati määrida seda kohta viinaga. Imestas veel, et kuidas ei ole traumat olnud, kui see koht peas on väheke turses. Mida teha või kelle poole pöörduda, et sellistest valuhoogudest lahti saada? Ruumis kus töötan, esineb küllaltki tihti tuuletõmbust.Või on sel seos mu valutava jalalabaga, kus enne kui tekkisid valud peas, oli selline pigistav nagu kinni nööritud tunne? Ortopeedi aeg on ees.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla kuklanärvi ärrituse - põletikuga.Võimalusi on ka teisi. Soovitan tulla neuroloogi vastuvõtule.

Tel 6 748 591
Dr. Ain pajos