Kukkusin ja lõin pea ära 17.12.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere

Nimelt nädal aega tagasi kukkusin libedaga ja lõin pea vastu maad ära. Pea pigem nö lohises kehaga kaasa hiljem. Mälukaotust ega järgnevaid ilminguid ei järgnenud. Valus korra oli, aga järgmistel päevadel pea ei valutanud ja kokkupõrke koht ka eriliselt tunda ei andnud. Kas pole põhjust muretsemiseks?
Muidugi kaks päeva peale kukkumist valutas kaelas parem pool ja nüüd parema kõrva tagant valulik, kukkusin vasaku poolega (valu minimaalne ja pigem mingites teatud asendites olemisel. olen hästi tundlik ka kehaliste valude suhtes)
Sinikaid ei tekkinud kuhugi, isegi ära löödud koha peale.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Peale pea äralöömist kukkumisel peaks seisund vähehaaval iga päev paranema. Kui tuleb tagasilöök nt.süvenev peavalu , iiveldus või oksendamine, nägemishäireid tuleb minna EMOsse kompuuterkontrolli.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika