Valu alaseljas 11.07.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Mul on selline mure. Pöördusin arsti poole valudega alaseljas. Valud on nimmepiirkonnas, tuhara ülemises osas, kiirgub ka reide. Istudes ja lamades ma tugevat valu ei tunne. Valu on tugev seistes ja käies. Arst tegi vereproovi. Kusihappe näit oli kõrge. Vererõhk on samuti kõrge. Olen ülekaaluline 50aastane naine. Töötan enamuse ajast püsti seistes. Veresuhkur oli samuti veidi kõrgem. Vererõhu tablette võtan pidevalt. Nüüd määras arst mulle podagra raviks tabletid Allopurinol 100 mg 1 tbl päevas ning ka Metforali veresuhkru alandamiseks. Valud seljas lähevad justkui hullemaks. Valuvaigisteid Ibumetin 400 võtan juba rohkelt. Vett kästi ka palju juua. Arst suunas mind ka naistearsti juurde läbivaatusele, aga sinna saan alles kuu aja pärast. Ise kardan, et mul on närvipõletik. Valu ei anna kuidagi rahu.
Ette tänades

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla seljahaigusest tingitud närvivaluga. Minge neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591