Silm tõmbleb juba 6 kuud 20.04.18 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, mul vasau silma ülemine laug tõmbleb juba vähemalt 5 kuud. Ja seda pea igapäevaselt. Sügisel ja talvel oli ka stressiperiood, muidu töötan arvutiga, googledasin, et see võib olla stressist. Aga kuna mu isal oli parkinsoni tõbi, siis leidsin, et see võib olla ka sellest.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Silmalau tõmblemine on enamasti seoses kroonilise ärevusega ja taandub iseeneslikult või raviga. Kui asi teeb muret - helistage.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika