vasak silm tõmbleb 07.03.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Ma ei tea, kas kirjutan just õigesse kohta. Mure selline, et mul pidevalt vasak silm tõmbleb, samuti käivad mingid imelikud tõmblused vasakpoolsel meelekohal. Need nii häirivad mind. Milles võib asi olla ja kas peaksin pöörduma arsti juurde?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist on kroonilisest stressiseisundist tingitud häirega.

Dr. Ain Pajos