silma tõmblemine 13.11.17 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Silm tõmbleb, algas ühest silmast, seejärel teine silm ka. Nüüd juba aeg-ajalt tõmbleb põse juurest. See on kestnud juba 2 kuud. Olen söönud magneesiumi 500 kogused, kuid ei aita. Vahel hakkab öösiti tõmblema ja see häirib.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kas on vaid vähesed tõmblused silmalaugudel või silm sulgub vastutahteliselt? Silmalaugude tõmblused esinevad sageli seoses stressiga ja tavaliselt mööduvad iseeneslikult. Kui esinevad aga silmade sulgused ja tõmblused mujal näolihastes on vajalik neuroloogi läbivaatus.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika