kael,käsi 12.08.17 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere. küsimus järgmine, kui pea kuklasse lükkan siis hakkab vasak käsi nagu surisema millest see võib olla ja mida sinna teha saaks. kael on ka vasakult poolt kange või valulik suht raske seletada.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla kaelast lähtuva käenärvi ärritusega mis on põhjustatud kaeladiski nihkumisest. Soovitan teha perearsti kaudu rö. ülesvõtted kaelalülidest ja tulla konsultatsioonile.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika