Peale borrelioosi ravi 30.10.13 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, sooviksin teada kas peale borrelioosi ravi oleks vajalik võtta uus analüüs, et näha, kas 20päevane ravikuur on kuidagi aidanud? Enesetunne on ikka veel nõrk, kestab veel väike palavik 37,3, millega enesetunne on kohutav, kaasneb tohutu iiveldus, liigsevalud -kael kange, peavalud, rinnus raske tunne koos sellega, et parem käsi on väga jõuetu, ja suur unevajadus.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Soovitan selle küsimusega pöörduda Nakkushaiglasse Paldiski mnt. 62, tel.6670679

Dr. Ain Pajos