Tinnitus kõrvades 04.01.16 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Pöördun murega, seoses vilinaga kõrvas.
Algkerge as see paar kuud tagasi, kui oli hästi vaikne siis tähendasin vilinat kõrvades. Aegamööda on läinud vilin järjest valjemaks, tugevamaks ja häirivamaks.
Vahel tekib vilin kõrvades eriti tugegevalt ning sellega kaasneb ka kerge peapööritus, mis kaob paari minuti jooksul.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Algul tuleks kindlasti pöörduda LOR arsti vastuvõtule kõrvauuringute (audiomeetria) tegemiseks.

Dr. Ain Pajos