Küsimus 23.05.18 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
Pöördun murega. Paari kuu eest algasid valud paremal ülakõhus ja paremal selja keskel, käisin murega perearsti juures, kuid midagi patoloogilist ei tuvastatud. Viimase paari kuu jooksul on kaebused igapäevased. Lisandunud silmade kuivus, valutorked silmades (tulevad järsku), aeg-ajalt raske jälgida lähedal asuvaid esemeid/pilku hoida (tunne nagu pilk liigub realt järsult kõrvale), vaatevälja külgedel aeg-ajalt tume täpike, äkilised lühiaegsed valutorked jalalabades ja varvastes, väsimust, harva pearinglust, tinnitus kõrvades (enam paremas kõrvas), naha sügelus. Ma ei tea enam kuhu pöörduda. Kas mul on põhjust üldse muretseda.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Lahenduse neile kaebustele peaks leidma perearst ja okulist.