Valud hammastes 14.12.14 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Probleem on seletamatudes hammaste valudes. Valud on kestunud üle aasta, selle aja jooksul on eemaldatud 5 tervet hammast, kuna hambaarstide sõnul ei ole neil hammastel midagi viga olnud ning hambaravi ei võtnud neist hammastest valu ära. Neid ei eemaldatud korraga vaid nii, kui üks hammast sai eemaldatud siirdus kohe valu uude hambasse. Olen käinud paljude erinevate hambaarstide juures erinevates linnades ja kõik kinnitavad, et hambad korras. Kuid valud jätkuvad uutes hammastes ja nii ööpäevaringselt. Lihtsalt valutavad tugevalt ja olen taas olukorra ees, kus valust pääsemiseks vaja uued hambad eemaldada.
Olen oma murega käinud ka maakonna haigla neuroloogi juures, kes kirjutas välja Amitriptyline Nycomed, mida võtsin 3 kuud annus 75 mg ööpäevas. Kuna see tulemusi ei andnud, siis arst lõpetas ravi. Samuti olen käinud aju kompuuteruuringus, MRT uuringul kaelalülidest, eemaldanud mandlid ja külastanud paljusid erinevaid hambakliinikuid. Uuringud on korras olnud ja keegi enam midagi soovitada ei oska, mida edasi teha. Kas oskate öelda, kas tegemist võib olla siiski mingisuguse närvivaluga või mida Teie soovitate veel teha või kuhu pöörduda?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Olukord vajab ilmselt täpsustamist. Helistage tel. 6 748 591

Dr. Ain Pajos