Kui pikk Klacidi kuur borrelioosiga? 03.12.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Arst diagnoosis mul vereproovi põhjal borrelioosi. Tõenäoliselt olen nakkuse saanud pikka aega tagasi. Olen erinevate arstidega suve algusest peale püüdnud leida lahendust kohutavale sügelusele ja nahalööbele. Nüüd siis oletame, et see võib olla borrelioosi mõju. Puuk oli mul viimati 3 a tagasi.

Igatahes, minu küsimus on, kas ravi antibiootikumi Klacidiga 2 ndl on teie hinnangul piisav?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Vereproovi alusel võib vastus olla nn. valepositiivne. 3 a. vanune puugihammustus ei ole põhjuseks nahalööbele nüüd.

Dr. Ain Pajos