Peas kumiseb 20.10.13 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Kõrvus (eriti vasakus) juba ammu kumisenud ja tinisenud, kuid pole seganud igapäevast elu. 1990 aastal ränk tööõnnetus, vasakul pool kaelal sügavad põletusjäljed. Sel aastal diagnoositi eesnäärme vähk. Kasvaja algstaadiumis, siirdeid pole andnud. Planeeritud operatsioon selle kuu lõpus. Paar viimast nädalat olemine raskeks läinud, valud südamepiirkonnas, ei jää magama. Pikali olles ja hommikul vilin kõrvus eriti tugev ja segab elamist. Kas tuleks enne opile minekut ka pead lasta kontrollida (MRT), ehk tegu hoopis siiretega?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kõrvavilina põhjust sageli ei õnnestu selgitada. Kui vererõhk on korras ja suhkruhaigust ei ole, võib põhjus olla mingi varasem kuulmisnärvi kahjustus. Pidage nõu kõrvaarstiga.

Dr. Ain Pajos