Surin käes ja sõrmedes 05.06.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 40.a.naisterahvas.Nädal tagasi tekkis surina moodi tunne sõrmedes.Arvasin alguses,et võibolla kellarihm pigistas liiga kuid nüüd on see surin iga päev ja kordub päeva jooksul.Täna see surina moodi tunne levib juba edasi kätte.Mul on istuv töö arvuti taga.Huvitab,millest selline surin ja millega võiks leevendada.
Aitäh Teile ja edu.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Põhjuseid võib olla mitmeid. Kui surin levib ka samasse näopoolde või jalga, tuleks teha lisauuringuid. Paluge perearstilt saatekiri neuroloogile ja helistage tel.
Dr. Ain Pajos