Kaela- ja käte valu 07.11.12 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Nimelt mure kaela- ja nüüdseks ka käte, nimelt küünarnuki tugevate valudega! Olen aastaid kannatanud kaelavalude all.Tänaseks on lisandunud juurde ka tugevad valud küünarnukkides, mis kiirguvad ka edasi sõrmedesse! Käisin neuroloogi juures ja ta kirjutas mulle välja lihaslõõgasti. Olen seda tarbinud, aga valud ei kao kuskile. Tegelen enda kaelaga iga päev. Nimelt võimlen ja teen kaelapiirkonna venitusi! MA ei tea enam, mida ette võtta. Kuna paremaks ei lähe midagi! Kaelas on ka muutused. Arst soovitas mulle kroonilise valu ravi, mis peaks kestma vähemalt 3 kuud, kui ma täpselt aru sain. Olen juba nii vaimselt kui füüsiliselt väga väsinud. Sooviksin tead, et miks on lisandunud juurde kaelale ka küünarnukkide tugevad valud? Näppe liigutades käivad valud terves käes! Valulävi on mul kõrge. Sooviksin abi, et mida ma pean veel tegema, et valud kaoksid. Valuvaigistite tarbimine on ju täiesti mõtetu, sest peaksin neid ju igapäevaslt kasutama! Kiri vb veits segane, aga loodan, et saate mind aidata!!!! Ette tänades, Silja

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kaeladiski haigusseisundite korral on võimalik valu kiirgumine abaluu taha, õlga ja kätte. Samas valu kätes ja küünarliigestes esineb erinevate kõõlusepõletike, samuti liigestehaiguste korral. Tähtis on eelkõige põhjused selgitada, siis saab määrata ka õige ravi.
Kas kaelapildid on tehtud?
kas reumaanalüüsid + reumatoloogi konsultatsioon on teostatud?
Helistage tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos