Peavalud kuklas 04.04.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Mul on kukla peavalud, kõrvavalud, lõualuu valud.
Teen igapäevaselt füsioterapeudi kaela - ja õlavöötme harjutusi.
Proovisin kaelamassaaži Mustamäe Tervisekeskuses, tekkis kuklas närvivalu ja vasakul näo poolel lõualuu valu.
Oli 2023.a lõpus füüsilise töö ülekoormus ja kõrgenenud vererõhk, võtsin 3,5 kuud vr.ravimit.

Perearst soovitas ainult Magnesium MGR tablette. Muid uuringuid ei ole tehtud. .
Füüsilist tööd praegu ei tee.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kaelamassaaz võib algul ka valusid suurendada. Koos massaazikuuriga tuleks tarvitada ka valuvaigisteid. Täpsemaid soovitusi saab anda peale läbivaatust.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika