kulmus on tuimsus 16.02.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 24a noormees ja juba 2 kuud saab täis sellest kui hakkasin tundma tuima tunnet paremas kulmus ja vahepeal ka silmalaual.perearst soovitas võtta multivit, arvates et mul on b grupi vitamiini puudus,kuid nüüd saab karp kohe otsa ja ei midagi.Äkki oskate soovitada ja öelda millest see olla võiks.(hakkasin ka 3 kuud tagasi kasutama antidepressante,kuid olen neid ennemgi kunagi kasutanud pikemat aega).Ette tänades

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui tegemist on püsiva tundehäirega, ei aita ei vitamiinid ega antidepressandid. Oluline on spetsialisti konsultatsioon.

DR. Ain Pajos
tel. 6 748 591